Severas Švedas

Severas Švedas 2018-05-15T11:02:44+00:00

Project Description

Severas Švedas (26 m.): „Esu fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistas / masažo terapeutas ir bendradarbiavimo praktikų konsultantas. Šiuo metu gilinuosi į žmogaus fizinio judesio ir socialinės komunikacijos esmę.

Dalį gyvenimo praleidau krepšinio salėje ir universitetų bibliotekose. Profesionaliai žaidžiau krepšinį pietiniame Švedijos regione ir taip pat parsivežiau ekonominės politikos mokslų bakalauro diplomą iš Lundo universiteto, Švedija.

Severas Švedas

Mėgstu judėti, mąstyti, mokytis, keliauti ir kurti. Kelionėse po neatrastus kraštus akis į akį susidūriau su savo svajonėmis ir baimėmis – atradau kitokį save. Neapribotą miesto bendruomenės man suteiktais rėmais – mylintį, laisvą, kūrybingą. Myliu vandenį, žvaigždes, miškus, draugus, šeimą, nuoširdumą.

Manau, kad gimimas natūralioje, saugioje ir mylinčioje aplinkoje mane lydi kiekvieną dieną. Augau gražioje šeimoje apsuptas meile. Dabar augame kartu su ta pačia nuostabia šeima ir patikimais draugais. Jaučiuosi kupinas gyvybinės energijos, laimės ir smalsumo.

Severas Švedas
Severas Švedas

Fotografas Tadas Černiauskas