Ausma ir Vaidotas Variavičiai

Ausma ir Vaidotas Variavičiai 2016-12-19T23:01:12+00:00

Project Description

Ausma (45 m.) ir Vaidotas (53 m.) augina sūnų Ainą ir dvi dukras: Viktoriją Sofiją ir Aleksandrą Elią. Ausma – pardavimų vadovė. Vaidas baigęs medicinos studijas Vilniaus universitete, šiuo metu užsiima organizacijų konsultacijomis elgesio strategijų ir personalo klausimais.

„Savo pirmagimį sūnų gimdėme ligoninėje, o mergaitės gimė namuose. Turiu prisipažinti, kad po gimdymo ligoninėje ilgus metus jaučiau, jog kažką padariau ne iki galo. Kadangi vaikelis neskubėjo, gimdymą ligoninėje paskatino. Procesas prasidėjo labai staiga, be jokios įžangos. Nežinojau ko tikėtis, tad visai nebuvau pasiruošusi tokiam skausmui ir sumišimui. Paprašiau, kad nuskausmintų, o tada viskas sustojo… Nors buvo nesklandumų, vaikelis gimė nuostabus ir sveikas. Buvau laiminga, bet mintis, kad kažkas vyko ne taip, liko ilgam.

Viktorijos atėjimui labai ruošėmės. Gimdymo kursai, mankštos, paskaitos ir nuostabus bendraminčių palaikymas buvo natūralus kelias į kitokį gimdymą: išjaustą, išmylėtą ir išlauktą. Pirma mintis gimus vaikeliui: „Tai nuostabu, noriu pakartoti!“. Ir pakartojom, Aleksandra taip pat gimė namuose, natūraliai ir ramiai.

Žiūrėdama į savo mergaites dažnai prisimenu, kaip jos atėjo. Labai branginu tuos prisiminimus, jaučiuosi tarsi gavusi likimo dovaną. Praėjus tokį išbrandintą Gimties kelią, dingsta gimdymo baimė, stiprėja šeimos vertybės ir sustiprėja noras turėti daug vaikų.“

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com