Ieva ir Žilvinas Karpiai

Ieva ir Žilvinas Karpiai 2016-12-20T09:59:41+00:00

Project Description

Ieva (32 m.) ir Žilvinas (35 m.) augina 2 vaikus: Rytą ir Upę.
Ieva dirba nepriklausoma konsultante maisto papildais prekiaujančioje įmonėje.  Žilvinas – lauko darželio įkūrėjas ir vadovas.

„Gimdyti namuose svajojau nuo paauglystės. Džiaugiuosi gyvenime sutikusi nuostabų žmogų, savo vyrą, kurio nereikėjo įtikinėti gimdyti namuose. Jis, kaip ir aš, į abiejų vaikelių atėjimą žvelgė ne vien kaip į mechaninį veiksmą. Kai viduje esi tikras dėl to, ką darai, pasitiki aukščiau už mus esančiuoju ir pačiu vaikeliu, baimėms nelieka vietos. Aiškiai žinojome, kas mūsų laukia ir kaip turėtume elgtis komplikacijų atveju.
Prisiminimai iš abiejų vaikų gimdymų patys gražiausi! Tyla, ramybė, vyro artuma, susikaupimas ir jokio blaškymosi. Kalbėjausi su vaikeliais, raminau juos, glosčiau ir masažavau pilvą. Skausmus labiausiai lengvino supratimas, kad vaikui tuo metu sunkiau nei man, ir žinojimas, kas kiekvieną akimirką vyksta su mano kūnu. Po to gėrėme arbatą ir tiesiog mėgavomės akimirka, kad esame savo namuose, nereikia niekur skubėti. Buvome tarp savo namų sienų. Tai nuostabi būsena.“

Iš pokalbių su vaikais:

– Ar atsimeni, kaip gimei?
– Taip! Spardžiausi spardžiausi, o tada plaukiau.

– Kas gimė vonioj?
– Tu ir Upė.
– Tai mes buvome su medūzos kostiumais? Kur jie dabar yra?

Fotografas Marius Aksijonaitis