Irma ir Arūnas Naujokai

Irma ir Arūnas Naujokai 2016-11-23T14:01:25+00:00

Project Description

Irma ir Arūnas augina tris vaikus: Audrių, Mildą ir Julių. Irma (40 m.) ir Arūnas (43 m.) – IT įmonės savininkai. Vyriausiasis sūnus Audrius jau studijuoja Vilniaus universitete, Milda mokosi Vilniaus licėjuje, Julius – VGTU licėjuje. Visi vaikai muzikuoja, Audrius groja akordeonu, gitara ir eufoniją, Milda – fortepijonu, gitara ir saksofonu, Julius – akordeonu.

„Labai svarbu klausyti savo širdies ir nuojautos. Kai logika, patarimai, rekomendacijos nedera su nuojauta, laukia nesėkmė. Kai sunku, dėl ko nors dvejoju, žinau, – niekas geriau nepatars, verta pasikankinti ir surasti sprendimą pačiai. Visus vaikus gimdžiau namie. Per kiekvieną gimdymą vis labiau jutau beribes moters galimybes ir jėgą. Buvau savo erdvėje, savo buityje, savo mintyse. Nesiblaškiau ir nieks manęs neblaškė. Dirbau savo – MAMOS – darbą. Arūnas – tikras šeimos vyras ir tėtis. Stebėjo ir jautė, ką, kada ir kaip reikia daryti. Kiekvieno vaiko gimdymo patirtis buvo skirtinga, bet jaučiama euforija tokia pat didelė. Tais momentais šeimoje atsirasdavo tarsi tam tikras stebuklingas laukas. Pavydžiu sau, kad turėjau tokią patirtį, kad vaikai gražiai, išlauktai atėjo į mylinčias rankas.

Labai linkiu ir vaikams būti savo sprendimų valdovais, neprarasti laisvės rinktis, sukurti nuostabias šeimas ir turėti gražią patirtį pasitinkant savuosius!“

Fotografas Marius Aksijonaitis