Laima ir Dainius Vinciūnai

Laima ir Dainius Vinciūnai 2016-12-10T16:17:02+00:00

Project Description

Laima  (41 m.) dirba valstybinio audito srityje, Dainius  (40 m.) – teisininku VĮ „Turto banke“. Laima ir Dainius augina 3 vaikus: Rasuolę, Joną ir Jovilę.

„Visi mūsų  trys vaikai gimė namuose. Sprendimas gimdyti pirmąjį vaikelį namuose atsirado ne iš karto. Iki tol turėtas stereotipinis supratimas apie gimdymą keitėsi lankant užsiėmimus besilaukiančioms šeimoms, skaitant literatūrą, lankantis gimdymo įstaigose. Ypatingą įspūdį paliko prancūzų gydytojo M. Odeno knyga „Gimdymo atgimimas“. Kadangi nėštumas buvo lengvas, be jokių rizikų, supratome, jog tinkamiausia ir saugiausia vieta vaikelį pasitikti yra mūsų pačių namai. Laukiantis antrojo ir trečiojo vaikelių savaime suprantama buvo, kad ir juos pasitiksime savuose namuose. Visi trys gimdymai buvo sklandūs ir lengvi. Tai esmingiausios patirtys mano gyvenime, leidusios prisiliesti prie didžiojo Gyvybės stebuklo. Jų dėka kaskart iš naujo pati gimiau kaip mama vieno vaikelio, po to dviejų, trijų. Esu laiminga ir dėkinga buvusiems tuo metu šalia artimiems žmonėms už jų palaikymą, tiesiog už jų buvimą šalia.

Rasuolė šoka baletą, taip pat šoka su poi ir ugnimi, groja pianinu, kanklėmis. Jono aistra – futbolas, statybos, technika bei kosmosas. Jovilė iš sesės mokosi šokių, bando groti pianinu, šiuo metu labiausiai mėgsta myluoti lėlytes.“

Fotografas Raimonda Vyšnia