Olga ir Andrej Polevikovai

Olga ir Andrej Polevikovai 2016-12-09T18:56:35+00:00

Project Description

Olga (35 m.) ir Andrej (36 m.) augina 2 vaikus: Savelijų ir Serafimą. Olga dėsto scenos kalbą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Vilniaus kolegijoje, Andrej – muzikantas, dėsto Vilniaus kolegijoje.

 

„Pasukti namo sąrėmių metu pakeliui į ligoninę buvo nelengva. Bet ką belikdavo daryti, jei sulig kiekvienu kilometru sąrėmiai vis silpnėjo ir silpnėjo. Gal ir galėjau išlikti racionali, tačiau vidinis balsas tą kartą buvo stipresnis ir sakė man aiškiai: „Labiausiai nenoriu būti svetimoj vietoj su svetimais žmonėmis“.
Priėmus sprendimą, įtampa dingo, kvėpavimas susibalansavo, sąrėmiai grįžo. Jaučiausi ramiai ir užtikrintai. Tarp užplūstančių bangų ateidavo palaima, kad esu savo erdvėje, savo tvirtovėje.
Gimdymas man yra didelis darbas – tiek fizinis, tiek mentalinis. Susikaupimo, atsidavimo, stebėjimo valandos. Man nieks netrukdė dirbti šio darbo, niekas nevogė mano dėmesio…
Pačiomis sunkiausiomis minutėmis visiška namų tyla man padėdavo. Atrodė, bet koks pašalinis garsas padidintų skausmą ir atneštų kančią. Tyla ir ramybė. Ramybė ir tyla.
Prasmingiausiai pragyventa diena. Tobula diena. Dieviškos patirties ir meilės sau, vaikui ir pasauliui.“

Fotografas Tadas Černiauskas